ŠOLA ZA STARŠE

Šolo za starše izvaja Svetovalni center Istre. Nova oblika izvajanja Šole za starše je procesno naravnana in osredotočena na ciljne skupine.

PRISTOJBINA
Ob finančni pomoči Mestne občine Koper, bo staršem zagotovljen brezplačni obisk vseh delavnic, ki vam jih v nadaljevanju predstavljamo.

OBLIKA
Vsaka ciljna skupina ima najmanj 5 srečanj, katerih cilj je podpora staršem pri izboljšanju njihovega delovanja ter dopolnitev njihovega znanja. Srečanja bodo vodili naši sodelavci in na vsakem srečanju bo gostoval drug strokovnjak iz področja vezanega na naslov šole za starše.

ČAS DOGAJANJA
Trajanje vsakega srečanja je približno 2 uri, kar nam omogoča temeljito obravnavo pomembnih tematik, ki so prilagojene specifičnim potrebam posamezne ciljne skupine staršev/skrbnikov.
Predvideni termini 2023: september 1. srečanje, oktober 2. in 3. srečanje, november 4. srečanje, december 5. – zadnje srečanje.

KRAJ DOGAJANJA
Srečanja bodo potekala v popoldanskem času v prostorih Svetovalnega centra Istre, Vergerijev trg 3, Koper.

NASLOVI PREDAVANJ/DELAVNIC V 2023:

–> »Šola za starše nemirnih otrok«
–> »Šola za starše bodočih šolarjev«
–> »Šola za očete, vloga v družini«
–> »Šola za starše mladostnikov«