Zahvala

December je bil čas praznovanj, pričakovanj, na naši šoli pa tudi dobrodelen. Radi bi se vam zahvalili za čudovit odziv na naš dobrodelni december. Pokazali ste, da imate veliko srce.

Za hladilnik toplega srca smo zbrali veliko hrane ter higienskih pripomočkov. Ob tem bi se zahvalili tudi družini Lavrenčič za prevoz zbranega v Koper.

Za akcijo Otroci za otroke so učenci prinašali kovančke in skupaj zbrali 275,95 €, ki smo jih nakazali Palčici Pomagalčici.

Hvala učiteljem in učencem, ki ste ustvarjali tako pri pouku kot pri interesnih dejavnostih ter obogatili naš bazar. Hvala staršem, starim staršem ter drugim obiskovalcem, ki ste prispevali s svojimi nakupi ter obogatili šolski sklad za kar 600 €.

Zelo veseli smo bili tudi odziva na našo izmenjevalnico. Učenci so z veseljem dnevno spremljali kaj je novega. Ostanek knjig na izmenjevalnici smo odnesli v šolsko knjigobežnico, ki je pred glavnimi vrati šole.

Še enkrat se vsem zahvaljujemo za srčnost, ki ste jo izkazali. Hvala!